statystyki szczegółowe

Aktualności

PO ZIMOWEJ PRZERWIE

• autor: Seba.F, 2015-04-12 11:13

W najbliższą niedziele (12.04.2015) nasza drużyna, w meczu wyjazdowym, na inauguracje rundy wiosennej, zmierzy się z ekipa Huraganu Zdziechowice o godz. 15:00. W pierwszej rundzie nasi piłkarze, wysoko wygrali z huraganem, strzelając im aż 5 bramek. Pierwszego hat-tricka zaliczył wtedy Mateusz Drozd. Miejmy nadzieje że w meczu rewanżowym, znów popisze się takim osiągnięciem. W przerwie zimowej nasza drużynę opuściło 2 zawodników : Kamil Chciuk i Mariusz Giec ale zatem wzmocniło 3 młodych piłkarzy : Kamil Gumuliński, Kacper Pławiak i Dominik Partyka. Mecz sędziować będzie trójka arbitrów : Tabaka (główny), Mulawka i Biały. Wszystkich kibiców zapraszamy na to wydarzenie na stadion sportowy w Zdziechowicach !!!